L'Oreal Paris Infallible Skin Ink 2-in-1 Foundation Concealer Hybrid Face Makeup, up to 48HR Transfer-Resistant with Medium Coverage, 130 Medium Cool
| Country | USA |
| Brand | CNSTWEI |
| Manufacturer | CNSTWEI |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | E84-01 |
| Model | 8+128GB |
| Warranty | 1 Year |
| Color | 10.25" |
| Size | CIC 4+32GB |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |