Playskool Heroes Super Hero Adventures Iron Man & Marvels Black Widow Toy
| Country | USA |
| Brand | COMOMY |
| Manufacturer | COMOMY |
| Binding | Office Product |
| ItemPartNumber | HN-669- 79"x71" Dark Grey |
| Model | HN-669- 79"x71" Dark Grey |
| Color | Dark Grey |
| ReleaseDate | 1905-07-15 |
| Size | 79"x71" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 810139100324 |
| EANs | 0747302030037 |