A Fashionable Indulgence: Society of Gentlemen, Book 1
| Country | USA |
| Brand | Corsair |
| Manufacturer | Corsair |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | CMT64GX5M2B5600C40W |
| Model | CMT64GX5M2B5600C40W |
| Warranty | Limited Lifetime |
| Color | White |
| ReleaseDate | 2022-06-13 |
| Size | 64GB (2x32GB) |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 840006693406 |
| EANs | 0840006693406 |