Engine Oil Cooler 55565388 Compatible With Opel Astra Corsa Meriva 055565388 381590215 8095224
| Country | USA |
| Brand | Corsair |
| Manufacturer | Corsair |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | CMP32GX5M2X7000C34W |
| Model | CMP32GX5M2X7000C34W |
| Warranty | Limited Lifetime |
| Color | White |
| ReleaseDate | 2023-09-26 |
| Size | 32GB (2x16GB) |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 840006679189 |
| EANs | 0840006679189 |