BLENCOT Women Maternity Work Pants Elastic High Waist Dressy Casual Stretchy Trousers Straight Leg Plus Size Pregnancy Workout Long Joggers Clothes with Pockets XX-Large Camel
| Country | USA |
| Brand | Corsair |
| Manufacturer | Corsair |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | CMP64GX5M2B6000Z30W |
| Model | CMP64GX5M2B6000Z30W |
| Warranty | Limited lifetime. |
| Color | White |
| ReleaseDate | 2025-03-31 |
| Size | 64GB (2x32GB) |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 840440404613 |
| EANs | 0840440404613 |