Amazon Essentials Women's Fluid Twill Short Puff Sleeve Ruffle Smocked Shirt, Raspberry Red Floral, X-Large
| Country | USA |
| Brand | CRKT |
| Manufacturer | Columbia River Knife & Tool |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | 4040V |
| Model | 4040V |
| Color | Serrated |
| Size | 2.4" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 794023404043 |
| EANs | 0794023404043 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |