HECASA Soft Top Compatible with 1997-2006 Jeep Wrangler TJ 2 Door Black Soft Roof with Rear Plastic Tinted Windows Premium Sailcloth Vinyl - No Upper Door Skins
| Country | USA |
| Binding | Sports |
| Brand | CRKT |
| EAN | 0708369866151 |
| IsMemorabilia | |
| Label | Dreme Corp -- Dropship |
| Manufacturer | Dreme Corp -- Dropship |
| Model | 6490K |
| MPN | 6490K |
| NumberOfItems | 1 |
| PartNumber | 6490K |
| Publisher | Dreme Corp -- Dropship |
| Studio | Dreme Corp -- Dropship |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |