Mryok Replacement Earsocks for Oakley Tinfoil OO4083 Eyeglasses - Red
| Country | USA |
| Brand | Cadbibe |
| Manufacturer | Cadbibe |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | 5ml vials--12pcs |
| Model | 5ml vials--12pcs |
| Color | Clear |
| Size | 5ml |
| UnitCount | 12 |
| UPCs | 724494039994 |
| EANs | 0724494039994 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |