Van Heusen Men's Traveler Slim Fit Pant
| Country | USA |
| Binding | Apparel |
| Brand | Calvin Klein |
| Color | Sky Captain |
| Department | mens |
| EAN | 0749194074229 |
| Label | Calvin Klein |
| Manufacturer | Calvin Klein |
| Model | 40ZB903 |
| MPN | 40ZB903-402-34W 32L |
| PartNumber | 40ZB903-402-34W 32L |
| Publisher | Calvin Klein |
| Size | 34W x 32L |
| Studio | Calvin Klein |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |