Fire Cloak USA EV Car Fire Blanket for Electric and Hybrid Vehicles | Contain Car Fires | Fire Safety | Fire Blanket | Fire Suppression | Electric Vehicle Fire Blanket | First Responder Tool
| Country | USA |
| Brand | AZUIQiMeng |
| Manufacturer | AZUIQiMeng |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | JGMCMXECA-4CORE2+32GB |
| Model | JGMCMXECA-4CORE2+32GB |
| Color | One Color |
| Size | 4Core 2+32GB |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |