for iPhone 6s LCD Display Screen Touch Digitizer Full assembly Replacement with 3D Touch Panel Home Button Front Camera Ear Speaker Repair Tools Screen Protector, Not fit for iPhone 6S Plus or 6
| Country | USA |
| Brand | Carbex Lab |
| Manufacturer | Carbex Lab |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | 30mm Carbon Red |
| Model | 30mm Carbon Red |
| Warranty | 30-day return policy on all unopened and unused Carbex Lab products |
| Color | Carbon Red |
| Size | 30mm (Fits 16mm Paddle) |
| UnitCount | 4 |
| UPCs | 860015094605 |
| EANs | 0860015094605 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |