A-Premium Driver and Passenger Hood Hinges Compatible with Ford Mustang 2015 2016 2017, Set of 2 Front Left and Right Side Hood Hinges, Replace# FR3Z16796C, FR3Z16797C
| Country | USA |
| Brand | Chafezone |
| Manufacturer | MedZone Products LLC |
| Binding | Sports |
| ItemPartNumber | CHB0150A |
| Model | CHB0150A |
| Color | Pink |
| Size | 1.5 oz |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 684396671701 |
| EANs | 0684396671701 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |