Kittens and Cats Color By Numbers Coloring Book for Adults: Color By Number Adult Coloring Book full of Cuddly Kittens, Playful Cats, and Relaxing Designs and Patterns
| Country | USA |
| Brand | CHANZON |
| Manufacturer | CHANZON |
| ItemPartNumber | 1DY-CW-LC10-18X3W |
| Model | L600mA30-57V |
| Color | L) 600mA(Constant) 30-57V (10-18)*3W |
| Size | L) 600mA 30-57V (10-18)*3W |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |