Resinta 50 Pack Self-Adhesive Cork Squares 4 x 4 Inch Cork Backing Sheets Mini Wall Cork Tiles with a Storage Bag for Coasters and DIY Crafts
| Country | USA |
| Brand | HEALLILY |
| Manufacturer | HEALLILY |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | XTN7KVM13J354PJ14V |
| Model | XTN7KVM13J354PJ14V |
| Color | Black |
| Size | 25x8cm |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |