New Sulwhasoo Timetreasure Renovating Ex Kit II 5 Items Sample Kit- Including 2019 New Eye Serum
| Country | USA |
| Brand | KAISAL |
| Manufacturer | KAISAL |
| ItemPartNumber | QA1250A-48V18A |
| Model | QA1250A-48V18A |
| Warranty | 3 Years |
| Size | 48V For 3-Pin Round Plug |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |