MALIGAZA 5mm Ultra Thin COB LED Strip 3000K Warm White DC 24V RA>90 High CRI LED Tape Light, Cuttable Flexible, 16.4FT Super Bright, IP30 for Indoor House Kitchen Bedroom Decor
| Country | USA |
| Brand | Kurt S. Adler |
| Manufacturer | Kurt Adler |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | B0792V3S2V |
| Model | B0792V3S2V |
| Color | Multi Color |
| Size | 2.5in |
| UPCs | 086131454622 |
| EANs | 0086131454622 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |