ColorBok 71876B Cardstock Paper Pad Marble, 12" x 12"
| Country | USA |
| Brand | Colorbok |
| Manufacturer | Colorbok |
| Binding | Kitchen |
| PartNumber | 73480A |
| Model | 73480A |
| Color | Wild & Free |
| Height | 0.25 |
| Length | 12 |
| Weight | 1.16 |
| Width | 12.75 |
| Size | 12" x 12" |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |