Sengled Zigbee Smart Light Bulbs, Smart Hub Required, Works with SmartThings and Echo with Built-in Hub, Voice Control with Alexa and Google Home, Daylight 60W Equivalent A19 Alexa Light Bulb, 2 Pack
| Country | USA |
| Brand | Generic |
| Manufacturer | Generic |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | YMFYBASSO-ACFCC26A |
| Model | YMFYBASSO-ACFCC26A |
| Color | 27.2x350mm |
| Size | One Size |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |