Pro 2450GPH 13" Sand Filter Above Ground 10000GAL Swimming Pool Pump
| Country | USA |
| Brand | Swiss Madison |
| Manufacturer | SWISS MADISON |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | SM-1T106GB |
| Model | SM-1T106GB |
| Color | Glossy Black |
| Size | 12" Rough-in |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 810082338133 |
| EANs | 0810082338133 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |