Product ID: B00DVE92WE Condition: New
Sold Out
Product Description
  • Generator Adapter
  • Package Dimensions: 22.352 L x 1.777 H x 16.51 W (centimeters)
  • Package Weight : 0.949 pounds
  • Country of Origin : China
1.5FT STW 10/3. RV Pigtail Adapter Cord NEMA TT-30P RV 30A plug to NEMA L14-30R 4 Prong 30A 125/250V connector Max Power: 3750W Approval: STW, Connector: UL, C-UL Limited one year warranty.