Enermall 9.6V to 19.2V Charger for Craftsman C3 DieHard 19.2 Volt Battery Lithium-ion Ni-cad NiMh 130279005 11375 11376
| Country | USA |
| Brand | Convenience Concepts |
| Manufacturer | Convenience Concepts |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | 6052201W |
| Model | 6052201W |
| Warranty | Please refer to product description or store page. |
| Color | White |
| Size | 14" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 095285417544 |
| EANs | 0095285417544 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |