DCVAMOUS 4PC 4X98 4X100 4X114.3 4X115 5X100 5X108 5X110 5X112 5X114.3 5X115 5X120 5X127 5X4.5 5X4.75 5X5 Universal Wheel Spacers 1/2 Inch (12mm) for 4 & 5 Lug Rims Bolt Pattern 98mm to 127mm
| Country | USA |
| Brand | Cool Toner |
| Manufacturer | Cool Toner for-HP-2-A Line |
| Binding | Office Product |
| ItemPartNumber | 80A CF280A Toner |
| Model | CF280A 80A Toner |
| Warranty | lifetime warranty |
| Color | CF280A 80A Black 4 Pack |
| ReleaseDate | 2018-09-01 |
| Size | CF280A toner cartridges 4 pack |
| UnitCount | 4 |
| EANs | 6925497281753 |