Coastal Blues: Mrs. Howard's Guide to Decorating with the Colors of the Sea and Sky
| Country | USA |
| Brand | Corsair |
| Manufacturer | CORSAIR |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | CMW16GX4M2D3600C18W |
| Model | CMW16GX4M2D3600C18W |
| Warranty | Limited Lifetime |
| Color | White |
| ReleaseDate | 2020-03-09 |
| Size | 16GB (2x8GB) |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 840006619680 |
| EANs | 0840006619680 |