ClutchMaxPRO Performance Stage 2 Clutch Kit Compatible with BMW M3 Z3 Z3 M Coupe M Roadster 323i 323is 325i 325is 328i 328is 525i 528i S50 S52 M50 M52 E32 E36 E39 (CP03005HD-ST2)
| Country | USA |
| Brand | Crucial |
| Manufacturer | Crucial |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | CT8G4SFRA32A |
| Model | CT8G4SFRA32A |
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Color | Black |
| ReleaseDate | 2020-08-05 |
| Size | 8GB |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 649528903525 |
| EANs | 0649528903525 |