Outland Models Train Railway Layout Station Overhead Signal Box/Tower N Scale
| Country | USA |
| Brand | Crucial |
| Manufacturer | Crucial |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | CP2K16G4DFRA32A |
| Model | CP2K16G4DFRA32A |
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Color | Black |
| ReleaseDate | 2023-05-16 |
| Size | 32GB Kit (16GBx2) |
| UnitCount | 2 |
| UPCs | 649528937780 |
| EANs | 0649528937780 |