Premium Color Paper | 100 Sheets Per Pack | 24lb Paper, Perfect for School Supplies, Holiday Crafting, Arts and Crafts | Acid & Lignin Free | Venus Violet | 8.5 x 11
| Country | USA |
| Brand | Crucial |
| Manufacturer | Crucial |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | CP2K16G64C32U5W |
| Model | CP2K16G64C32U5W |
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Color | White |
| ReleaseDate | 2025-10-21 |
| Size | White 32GB Kit (2x16GB) |
| UnitCount | 2 |
| UPCs | 649528947642 |
| EANs | 0649528947642 |