Vintage American Cookbook - Cookie Recipes: Authentic Old-Fashioned Recipes Made Simple for Today’s Baker (Vintage Recipes)
| Country | USA |
| Brand | CyberChill |
| Manufacturer | CyberChill |
| ItemPartNumber | SM-FS200A |
| Model | SM-FS200A |
| Color | Black |
| Size | 68oz |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 860013643522 |
| EANs | 0860013643522 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |