The Republic of Tea – All Day Earl Grey Orange Marmalade Decaf Black Tea, Naturally decaffeinated, 36 Tea Bags
| Country | USA |
| Brand | DALY |
| Manufacturer | Dongguan Daly Electronics Co., Ltd |
| ItemPartNumber | Li-ion-smart-k |
| Model | 13S-48V-40A |
| Color | Li-ion 13S 48V |
| Size | 40A |
| UPCs | 784868224999 |
| EANs | 0784868224999 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |