Forklift Cab Enclosure – Heavy-Duty Waterproof Industrial Cover, High-Density Reinforced PVC, Scratch & UV Resistant, Fits Most Forklifts up to 13,000 lbs, Quick Install, All-Weather Protection
| Country | USA |
| Brand | DALY |
| Manufacturer | Dongguan Daly Electronics Co., Ltd |
| ItemPartNumber | LPF-K-Series |
| Model | 15S BMS 48V 100A |
| Color | LifePO4 15S 48V |
| Size | 100A |
| UPCs | 784868225569 |
| EANs | 0784868225569 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |