Under Armour Men's CoolSwitch ArmourVent 2.0 Hat
| Country | USA |
| Brand | DALY |
| Manufacturer | Dongguan Daly Electronics Co., Ltd |
| ItemPartNumber | LPF-K-Series |
| Model | 16S 48V 60A |
| Warranty | 3 years warranty |
| Color | 16S 48V |
| Size | 60A |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 784868225583 |
| EANs | 0784868225583 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |