SNAPTAIN S5C WiFi FPV Drone with 2K Camera,Voice Control, Wide-Angle Live Video RC Quadcopter with Altitude Hold, Gravity Sensor Function, RTF One Key Take Off/Landing, Compatible w/VR Headset
| Country | USA |
| Brand | EKYLIN |
| Manufacturer | EKYLIN |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | 8-40T5-5A |
| Model | 8-40T5-5A |
| Color | 8v-40v to 5v 5A |
| Size | DC 8~40V to 5V 5A |
| EANs | 8431275307839 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |