Huawei P10 Plus VKY-L29 6GB RAM / 128GB ROM 5.5-Inch 4G LTE Dual SIM FACTORY UNLOCKED - International Stock No Warranty (BLACK)
| Country | USA |
| Brand | RNQLJU |
| Manufacturer | RNQLJU |
| ItemPartNumber | MVWMWFMFF-200W-DC12V |
| Color | 200W |
| Size | DC12V |
| UnitCount | 1 |
| EANs | 8390322997334 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |