Best Ride On Cars 3 in 1 Mercedes G-Wagon Push Car for Toddlers 1 to 3 Years Old, Kids Outdoor Stroller with Music, Horn Sounds, Realistic Driving Experience, Pink
| Country | USA |
| Brand | GTICGRSHP |
| Manufacturer | GTICGRSHP |
| ItemPartNumber | RXYRYIRII-300W-DC24V |
| Color | 300W |
| Size | DC24V |
| UnitCount | 1 |
| EANs | 8390013346564 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |