Burt's Bees Easter Basket Stuffers, Lip Shimmer Pink Collection, Tinted Lip Balm, Moisturizing for All Day Hydration with Natural Glowy Finish & Buildable Color, Value Pack, 3 Tubes x 0.09 Oz
| Country | USA |
| Brand | PMEKZP |
| Manufacturer | PMEKZP |
| ItemPartNumber | RZBRBCRCC-300W-DC24V |
| Color | 300W |
| Size | DC24V |
| UnitCount | 1 |
| EANs | 8390351040605 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |