35 Quart Commercial Mop Bucket with Side Press Wringer on Wheels and 1 Industrial Mop for Floor Cleaning, Use at Home Business Area, Janitorial Supplies, Rectangular
| Country | USA |
| Brand | PMEKZP |
| Manufacturer | PMEKZP |
| ItemPartNumber | RZBRBCRCC-60W-DC12V |
| Color | 60W |
| Size | DC12V |
| UnitCount | 1 |
| EANs | 8390351040674 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |