ASHATA Mini Ultra Thin Mobile Phone, Cell Phone with 1.77 HD Color Screen, Dual Sim Dual Standby, Smart Dialing, Take Pictures Remotely, Anti Loss Fuction Cellphone (Silver)
| Country | USA |
| Brand | QEDTTGQJKO |
| Manufacturer | QEDTTGQJKO |
| ItemPartNumber | MSVMVHMHH-60W-DC24V |
| Color | 60W |
| Size | DC24V |
| UnitCount | 1 |
| EANs | 8390013348186 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |