WONDSIGHIN Foldable IV Pole with Portable Bag, Collapsible IV Pole Stand with 3 Nets for Drip Bag, Tripod IV Pole Stand Adjustable, 4 Hooks for Nursing Clinic Home Care Travel, Stable, Black, 1 Pcs
| Country | USA |
| Brand | DOITOOL |
| Manufacturer | DOITOOL |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | 417E01JXX2PMC18W |
| Model | 417E01JXX2PMC18W |
| Color | Black |
| Size | 46x30cm |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |