uxcell FBJC100 16600-5L700 Fuel Injector for Nissan 350Z 2003-2005 for Maxima 3.0L 2000-2002 for Pathfinder 3.5L 2000-2004 for Sentra 2.0L 2000-2002 VQ35DE VQ30DE SR20DE
| Country | USA |
| Binding | Electronics |
| Brand | Dean Markley |
| EAN | 0756004267412 |
| IsAutographed | 0 |
| IsMemorabilia | 0 |
| Label | Dean Markley |
| Manufacturer | Dean Markley |
| Model | 2674A |
| MPN | DM2674A |
| NumberOfItems | 1 |
| PartNumber | DM2674A |
| PublicationDate | 2014-04-11 |
| Publisher | Dean Markley |
| ReleaseDate | 2010-10-18 |
| Size | 4-String |
| Studio | Dean Markley |
| Warranty | Contact manufacturer. |