Guess Women's Mayan Heeled Sandal, Black 001, 9
| System Requirements: | |
|---|---|
| Supported OS: | Windows 10,Windows 8,Windows 7,Windows Vista |
| Processor: | Intel or AMD 1660 MHz Processor |
| RAM: | 1.5GB RAM |
| Hard Disk: | 3 GB Memory |
| Video Card: | Any |
| Additional Requirements: | Administrative rights and an active internet connection required |
| Recommended System Requirements: | |
|---|---|
| Recommended RAM: | 2 GB+ recommended |
| Country | USA |
| Brand | Bling |
| Binding | Software Download |
| ReleaseDate | 2016-06-01 |
| Format | Download |