The Queen's Treasures Salvation Army WWI "Doughnut Girl" Accessory Set fits 18" Dolls
| Country | USA |
| Brand | Demfec |
| Manufacturer | Demfec |
| ItemPartNumber | 50mm |
| Model | 50mm Car Lift Feet Pads |
| Warranty | 10 Months |
| Size | 50mm+ height: 100 mm |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |