RockShox Deluxe Ultimate RCT Rear Shock - 205 x 60mm, LinearAir, 2 Tokens, Reb/Low Comp, 380lb L/O Force, Trunnion /
| Country | USA |
| Brand | Denix |
| Manufacturer | Denix |
| Binding | Sports |
| ItemPartNumber | OD104- 2 1/2" |
| Model | OD104- 2 1/2" |
| Color | Gold Finish |
| ReleaseDate | 2011-08-01 |
| Size | 2 1/2" |
| UnitCount | 1 |
| EANs | 8435089791044 |