iPad Pro 13 inch Case with Keyboard (M5 2025, M4 2024), Flex Magnetic Detachable Backlit Keyboard Case, Larger Multi-Trackpad, Landscape/Portrait, 160° Adjustable Stand, Slim Protective Case (Black)
| Country | USA |
| Brand | Generic |
| Manufacturer | Generic |
| ItemPartNumber | wsc1031usRLFI00SEA942Y-40X50cm |
| Model | wsc1031usRLFI00SEA942Y-40X50cm |
| Warranty | If you have any questions, please do not hesitate to contact us and we will solve them for you as soon as possible! |
| Color | Red |
| Size | 12x20in |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |