PGXT 900 Pieces 3 Color 6mm DIY Acrylic Alphabet Letter A-Z Cube Beads for Jewelry Making, Bracelets, Necklaces, Children's Educational Toys, Key Chains and Children's Educational Toys
| Country | USA |
| Brand | Dorhui |
| Manufacturer | Dorhui |
| Binding | Office Product |
| ItemPartNumber | 50W LED Exposure Unit-01 |
| Model | 50W LED Exposure Unit-01 |
| Warranty | 1 Year Warranty Against Manufacturer Defects |
| Color | BLACK |
| Size | 60W Stand |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |