Bandai Hobby Gundam Age-1 Spallow 1/100-Master Grade
| Country | USA |
| Brand | Dorhui |
| Manufacturer | Dorhui |
| Binding | Office Product |
| ItemPartNumber | 50W Exposure Unit for Screen Printing |
| Model | 50W Exposure Unit for Screen Printing |
| Warranty | 1 year |
| Color | Black |
| Size | 60W LED |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |