TOPADRE PD 20W USB C Charger Block for Apple Watch,3-in-1 Charging Station with Built-in Wireless Charger, Dual Ports Compatible with Apple Watch, iPhone, AirPods, White
| Country | USA |
| Brand | Generic |
| Manufacturer | Generic |
| ItemPartNumber | Grain 001-φ19mm L1m/3.28ft |
| Color | φ19mm |
| Size | L1m/3.28ft |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |