Super Sposie Booster Pads, Max Absorbency for Nighttime Diapers, Use with Overnight Diapers Size 5+ and Night time Pull ups, Incontinence Protection
| Country | USA |
| Brand | DroolingDog |
| Manufacturer | Best Quality |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | LB055BX001003m |
| Model | LB055BX001003m |
| Color | Black |
| Size | Medium (5.5-8.8lb) |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |