Fette Filter - CUAHF10 Vacuum Filters Compatible with Black + Decker POWERSERIES PRO 2in1 Cordless Vacuums HCUA525 Series. Compare to Part # CUAHF10 (4-Pack)
| Country | USA |
| Brand | DroolingDog |
| Manufacturer | DroolingDog |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | LB162BX001003m |
| Model | LB162BX001003m |
| Color | Pink |
| Size | Medium (5.5-8.8lb) |
| UPCs | 702082810965 |
| EANs | 0702082810965 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |