Totem World 20 Rubber Bracelets for Kids Theme Birthday Party Favors - Durable Silicone Bracelets Provide Hours of Fun
| Country | USA |
| Brand | DroolingDog |
| Manufacturer | Droolingdog |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | LB012TX001003-3m |
| Model | LB012TX001003-3m |
| Color | Green |
| Size | Medium (5.5-8.8lb) |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 702082803981 |
| EANs | 0702082803981 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |