Pedro's Whale
| Country | USA |
| Brand | AZ4U |
| Manufacturer | DLG3401W DLG3601W DLG3461W |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | DLEX2901V DLEX3001W DLEX3470W |
| Model | DLG3051W DLG3171W DLGX3471V DLGX3471W |
| Warranty | 2 Month |
| Color | Grey |
| Size | Lint Filter 1 |
| UPCs | 739597502689 |
| EANs | 0739597502689 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |