House of Doolittle 2017 Desk Calendar Refill, Daily, Economy, 3.5 x 6" (HOD4717-17)
| Country | USA |
| Brand | Duda Energy |
| Manufacturer | Duda Energy |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | barrelnipple400-0045in |
| Model | barrelnipple400-0045in |
| Color | Stainless Steel |
| Size | 4" Male x 4 1/2" Length |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 840194130974 |
| EANs | 0840194130974 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |